• Imprimeix

Contacta amb el bibliotecari

TU TENS PREGUNTES.

NOSALTRES TENIM RESPOSTES. SOM BIBLIOTECARIS!

Benvinguts. 
Aquí podeu contactar amb l'equip de bibliotecaris per obtenir informació i resoldre dubtes sobre els serveis, les col·leccions o qualsevol altra qüestió.

Informació i Préstec
Carme Gaseni - cgaseni@gencat.cat
Dolors Gironés - dolors.girones@gencat.cat 

Sala Infantil
Imma Pujol - imma.pujol@gencat.cat

Secció Jove
Imma Pujol - imma.pujol@gencat.cat

Cinema i Música
Núria Gondolbeu - ngondolbeu@gencat.cat
Neus Fandos - nfandos@gencat.cat

Secció Local
Esteve Masalles - emasalles@gencat.cat

Fons Patrimonials 
Dolors Saumell - dsaumell@gencat.cat

Referència
Alícia Bosch - alicia.bosch@gencat.cat
Cristina Segura - csegurac@gencat.cat

Diaris i Revistes
Judit Palau - jpalau@gencat.cat

Formació
Alícia Bosch - alicia.bosch@gencat.cat

Accés a Internet
Alícia Bosch - alicia.bosch@gencat.cat

Clubs de Lectura
Dolors Gironés - dolors.girones@gencat.cat 
Esteve Masalles - emasalles@gencat.cat

Clubs de Lectura infantils i juvenils
Imma Pujol - imma.pujol@gencat.cat

 


VISITA'NS PERSONALMENT! 

Data d'actualització:  19.05.2017